Relaks w Korbielowie

Gwar wielkiego miasta, codzienna gonitwa za pracą, brak czasu na wypoczynek. Znacie to? Jeśli tak, to najwyższa pora na odrobinę wypoczynku. Pozwólcie sobie na relaks! Pokażemy Wam dzisiaj miejsce, w którym z pewnością uda się odpocząć od codziennego pędzącego życia. Zapraszamy do Korbielowa – czekam tam wiele interesujących aktywności.

Korbielów jest małą wioską położoną w Beskidach w powiecie żywieckim (opis Korbielów). Znajduje się tuż przy granicy ze Słowacją. Jest to więc doskonałe miejsce, by móc odpocząć i ponownie naładować baterie.

ZASZYJCIE SIĘ W GOSPODARSTWIE AGROTURYSTYCZNYM
To będzie dobry wypoczynek. Zwłaszcza jeśli wcześniej nie mieliście bezpośredniego kontaktu z tego typu atrakcjami. Infrastruktura pokoi dla turystów (noclegi Korbielów) jest oczywiście bogata, jednak my proponujemy taką formę odpoczynku. Znajdziecie się z dala od głównych miejsc popularnych wśród turystów i będziecie mogli zetknąć się z niesamowitą przyrodą i zwierzętami. Nie ma nic lepszego niż wypicie ciepłego mleka prosto od krowy. A w takim gospodarstwie będzie to z pewnością możliwe.

TROCHĘ MEDYTACJI
Waszemu  zmęczonemu umysłowi na pewno przyda się pewien reset i odpoczynek. Dlatego weźcie ze sobą wygodne buty i wybierzcie się na spacer po górskich zboczach: kontakt z naturą, piękne widoki i czyste powietrze na pewno sprawią, że po prostu odpoczniecie i "wyluzujecie". Jeżeli lubicie jogę, to dobrym pomysłem będzie zabranie ze sobą maty – ćwiczenia na świeżym powietrzu na pewno dobrze zrobią.

ODPOCZYNEK Z MASAŻAMI W TLE
Jeżeli nie do końca odpowiada Wam opcja spędzenia czasu w gospodarstwie agroturystycznym, to dobrym wyjściem będzie też zarezerwowanie innego miejsca na noclegi. Korbielów bowiem oferuje turystom kilka hoteli połączonych z basenami czy centrami odnowy biologicznej. Dzięki temu będziecie mogli spędzić urlop na relaksujących masażach.

RUCH TO ZDROWIE
Dobrym pomysłem będzie wypożyczenie na miejscu rowerów. W Korbielowie jest sporo tras rowerowych o różnym stopniu trudności. Dlatego swój wypoczynek warto połączyć z różnego rodzaju aktywnościami fizycznymi. Dzięki temu uda się jeszcze lepiej odpocząć i naładować baterie.

Korbielów jest miejscem, które zdecydowanie warto wybrać na cel swojej podróży – zwłaszcza jeśli nie przepadamy za gwarem panującym w dużych kurortach. 

Dodaj komentarz